Kalendář akcí 2019

 

 

Únor

24.02. NV Bratislava - rozhodčí: Sergej Vanža (SK)

 

Březen

09.03. BONITACE  Mladá Boleslav: 1. komise - předseda: MVDr. Milan Štourač

                                                                                členové: Milan Krinke, Karel Klobása

                                                            2. komise - předseda: Martina Kučerová

                                                                                členové: MUDr. Jan Čelakovský, Lubomír Kvasnička

10.03. IHA Graz - rozhodčí:Hans Bierwolf (A)

23.03. Členská schůze KCHND - hotel Kladno, Kročehlavy

31.03. IHA Salzburg - rozhodčí: Gabriele Höllbacher (A)

 

Duben

07.04. NV Ostrava - rozhodčí: Vladimír Adlt (CZ)

14.04. MVP České Budějovice - rozhodčí: Martina Kučerová (CZ)

21.04. MVP Praha - rozhodčí: Vladimír Adlt (CZ)

 

Květen

04.05. CACIB Lučenec - rozhodčí: Marián Priehoda (SK)

04.05. BONITACE Morava: 1. komise - předseda: MUDr. Jan Čelakovský

                                                                 členové: MVDr. Milan Štourač, Vladimír Adlt

                                             2. komise - předseda: Miroslav Václavík

                                                                členové: Milan Krinke, Helena Kovalová

05.05. CACIB Lučenec - rozhodčí: Milan Benkovský (SK)

08.05. SV ND Mladá Boleslav - rozhodčí: MUDr. Jan Čelakovský (CZ)

12.05. IHA Wieselburg

19.05. MVP Litoměřice - rozhodčí: MUDr. Jan Čelakovský (CZ)

 

Červen

01.06. Jubilejní výstava ND Bojná - rozhodčí: Liudmila  Ruzhich (RU) a Matthieu Delahaye (FR)

02.06. Klubová výstava ND Bojná - rozhodčí: Liudmila  Ruzhich (RU) a Matthieu Delahaye (FR)

07.06. CACIB Nitra

08.06. CACIB Nitra

09.06. CACIB Nitra 

14.06. Rakouský vítěz 2019 Wels - rozhodčí: Horst Kleiberstein (D)

16.06. Evropsaká výstava Wels - rozhodčí: Heiko Wagner (D) žlutá a žíhaná

                                                                        András Korosz (HU) 

 

23.06. MVP Brno - rozhodčí: Martina Kučerová (CZ)

30.06. NV Klatovy - rozhodčí: Martina Kučerová (CZ)

 

 

Červenec

06.07. CACIB Veĺká Ida

07.07. CACIB Veĺká Ida

14.07. NV Mladá Boleslav - rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

14.07. IHA Oberwart

20.07. Klubová výstava KCHND Šafránkův mlýn

21.07. II. klubová výstava KCHN Šafránkův mlýn

 

Srpen

17.08. CACIB Bratislava

17.08. IHA Innsbruck

18.08. CACIB Bratislava

18.08. IHA Innsbruck

24.08. ŠV ND Bojná - rozhodčí: Veronique Maunder (FR) a Horst Hollensteiner (DE)

25.08. MVP Mladá Boleslav - rozhodčí: Milan Krinke (CZ)

 

Září

08.09. NV Olomouc - rozhodčí: MVDr. Milan Štourač (CZ)

28.09. IHA Tulln

29.09. IHA Tulln

 

Říjen

13.10. MVP České Budějovice - rozhodčí: Lubomír Kvasnička (CZ)

25.10. CACIB Bratislava

26.10. CACIB Bratislava

27.10. CACIB Bratislava

 

Listopad

 

02.11. BONITACE Mladá Boleslav: 1. komise - předseda: Milan Krinke

                                                                            členové: Martina Kučerová, Lubomír Kvasnička

                                                          2. komise - předseda: Vladimír Adlt

                                                                           členové: MUDr. Jan Čelakovský, Helena Kovalová

30.11. MVP Praha - rozhodčí: MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)

 

 

Prosinec

01.12. MVP Praha - rozhodčí: Karel Klobása (CZ)

06.12. CACIB Nitra 

07.12. CACIB Nitra

07.12 IHA Wels

07.12 KV Wels

08.12. CACIB Nitra

08.12. IHA Wels

 

 

 

!!! Kalendář akcí bude průběžně aktualizován !!!