Kalendář akcí 2018

 

 

Květen

05.05. KV Slovensko Bojná, ranč pod Babicou - rozhodčí: Klaus Rücker (D) a Thierry Zalc (FR)

06.05. MVP Praha - rozhodčí: MUDr. Jan Čelakovský (CZ)

08.05. SV memoriál V. Krse - rozhodčí: Milan Krinke (CZ)

12.05. MVP Lučenec

13.05. MVP Lučenec

13.05. IHA Wieselburg

20.05. MVP Litoměřice - rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

 

Červen

02.06.  BONITACE Morava: 1.komise - předseda: MUDr. Jan Čelakovský

                                                                členové: Miroslav Václavík, Helena Kovalová

 

                                              2.komise - předseda: Vladimír Adlt

                                                               členové: MVDr. Milan Štourač, Iveta Herinková

08.06. MVP Nitra

09.06. MVP Nitra

09.06. IHA Klagenfurt

10.06. MVP Nitra 

10.06. IHA Klagenfurt

15.-17.06 Sportovní víkend pro ND Zbraslav u Brna

24.06. MVP Intercanis Brno - rozhodčí: Milan Krinke (CZ)

 

Červenec

01.07. NV Klatovy - rozhodčí: Hans Bierwolf (A)

07.07. MVP Veĺká Ida

08.07. MVP Veĺká Ida

15.07. IHA Oberwart

15.07. NV Mladá Boleslav - rozhodčí: Karel Klobása (CZ)

 

Srpen

04.-11.08. LVT Zbraslav u Brna

11.08. KV KCHND 

18.08. IHA Innsbruck

18.08. MVP Bratislava

19.08. MVP Bratislava

19.08. IHA Innsbruck

26.08. MVP Mladá Boleslav - rozhodčí: Andrzej Szutkiewicz (PL)

 

Září

01.09. Klubová výstava Lenzburg (Švýcarsko) - rozhodčí: Amelia Murante (I), Regina Bachmann (D)

                                                                                                 Caroline Kure-Gubser (CH), John Walsh (IRL)

                                                                                                 Francisco Vazquez Lopez (E)

02.09. EuDDC výstava Lenzburg (Švýcarsko) - rozhodčí: Amelia Murante (I), Regina Bachmann (D)

                                                                                               Caroline Kure-Gubser (CH), John Walsh (IRL)

                                                                                               Francisco Vazquez Lopez (E)

02.09. NV Olomouc - rozhodčí:

08.08. O pohár hradu Bezděz - závod ZKO Bělá 

22.09. Bendův memoriál Zbraslav u Brna 

29.09. IHA Tulln

30.09. IHA Tulln

 

Říjen

06.10. SV ND Slovensko - rozhodčí: Robert Jakopac (HR)

06.10. II. KV České Budějovice - rozhodčí: MUDr. Jan Čelakovský (CZ)

07.10. MVP České Budějovice - rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

26.10. MVP Bratislava

27.10. MVP Bratislava

28.10. MVP Bratislava

 

Listopad

03.11. MVP Praha - rozhodčí: Martina Kučerová (CZ)

04.11. MVP Praha - rozhodčí: Luboš Kvasnička (CZ)

10.11. BONITACE Mladá Boleslav: 1.komise - předseda: Milan Krinke

                                                                            členové: Vladimír Adlt, Karel Klobása

 

                                                          2.komise - předseda: Miroslav Václavík

                                                                           členové: MUDr. Jan Čelakovský, Helena Kovalová

 

 

Prosinec

08.12. MVP Nitra 

08.12. IHA Wels

08.12. KV  Wels

09.12. IHA Wels

09.12. MVP Nitra

 

 

 

 

!!! Kalendář akcí bude průběžně aktualizován !!!